Marco van Beek uitgeroepen tot Autobedrijf van het Jaar
Autobedrijf Marco van Beek uit Steenwijkerwold is gekroond tot Autobedrijf van het Jaar 2012-2013. Tijdens het congres van BOVAG Onafhankelijke Autobedrijven in Den Bosch ontving Van Beek de felbegeerde trofee.
Medio augustus werden de finalisten Autobedrijf Marco van Beek uit Steenwijkerwold, Hommel Occasions uit Etten-Leur en Garage Van Altena uit Hilversum door de vakjury geselecteerd. Meer dan ooit waren de finalisten aan elkaar gewaagd: alle drie de bedrijven zijn ongeveer even groot, hebben bijna evenveel vaste medewerkers in dienst en worden gerund door eigenaren van rond de 40 jaar. Autobedrijf Marco van Beek is uiteindelijk gekozen op basis van het oordeel van de vakjury, de bevindingen van de mysteryshopper en de aanwezigen tijdens het Jaarcongres.
Loon naar werken
Directeur Marco van Beek, kan amper onder woorden brengen hoe blij hij is met de titel. "Fantastisch dit! Mooi dat wij die titel een jaar mogen dragen, maar we hebben het niet voor niets gekregen. Het is loon naar werken. Klanten, medewerkers, collega’s: iedereen bedankt, dit gaan we uitgebreid vieren!" Als hoofdprijs krijgt het hele team van Van Beek een vliegcursus aangeboden.

Volg BOVAG op Twitter
Like BOVAG op Facebook